Alates 26 190 €

Uus kupeekerega hübriid-linnamaastur!

Suured 9,3" ja 10,25" ekraanid

 

 

360° kaamera

 

 

 

Multi-Sense

 

 

BOSE preemium helisüsteem

 

 

 

Iseparkimissüsteem Easy Park Assist

 

 

Ummiku- ja kiirteeassistent Easy Pilot

 

 

 

 

Arkana

Lummava väliskujundusega kupee-linnamaastur, sportlik versioon R.S. Line

Kaarjas katuseprofiil, kõrge kliirens ja maasturile omased kaitseliistudega massiivsed rattakoopad - Uus ARKANA ühendab endas jõu ja tundlikkuse ning praktilisuse ja stiili. Selle disain äratab tähelepanu ning köidab esimesest pilgust.

Renault Sport märki kandev versioon R.S. Line tekitab veelgi rohkem emotsioone. Intensiivne Valencia oranž kerevärv, sportlik radiaatorivõre, punaste kujunduselementidega 18" mustad valuveljed ja kaks summutiotsa - lase end võrgutada...

Ergonoomiline salong, mis ühendab endas mugavuse ja kaasaegsed tehnoloogiad.

Kõik on koondunud juhi ümber: läbimõeldud ergonoomikaga keskkonsool; intuitiivselt mõistetav juhtelementide paigutus; uus multimeediasüsteem. Hinda täiesti ohutu juhtimise mugavust, mida pakub juhiabisüsteem Renault EASY DRIVE ning astu esimene samm autonoomse juhtimise suunas. Sõiduseadete isikupärastamise süsteem MULTI-SENSE võimaldab sul muuta juhtimisstiili vastavalt oma eelistustele ning Google' aadressiotsinguga multimeediasüsteem EASY LINK aitab sul alati maailmaga ühenduses olla. Sõltumata olukorrast hakkad sa Uue ARKANAGA sõitmist armastama!

 

E-TECH hübriidtehnoloogia pakub veelgi suuremat rahulolu.

Sõidunauding ühendatuna unikaalse stiiliga. Uue ARKANA uudne E-TECH HYBRID tehnoloogia on laenatud Vormel 1-st ning kombineerib omavahel dünaamika ja suure efektiivsuse.

Tänu kahele elektrimootorile ja mitmerežiimsele MMT-automaatkäigukastile võid sõita kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis. Uue ARKANA akut laetakse sõidu ajal ning energia rekuperatsiooni arvelt pidurdusel. See toob igal sõidul välja kiire reageerimise ja efektiivse juhtimise eelised. Kütusesääst võrreldes analoogse bensiinimootoriga sõidukiga on kuni 40%*.

Ka bensiinimootoriga versioonid on tänu TCe mootoriga ühendatud mild-hybrid 12V süsteemile tunduvalt efektiivsemad. Selline hübriidmootor vähendab CO2 heitkoguseid ja kütusekulu ning muudab samas sõitmise mugavamaks ja sujuvamaks.

WLTP linnatsüklis (ootab lõplikku kinnitust)